Kontakt z Urzędem
Jesteś tutaj: Strona główna
Kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Sieniawa

Urzad Miasta i Gminy
ul. Rynek 1
37-530 Sieniawa

tel: (16) 622 73 01
       (16) 622 70 35
       (16) 622 72 78
       (16) 622 70 63

                 fax: (16) 622 73 01 wew. 35


                urzad@sieniawa.pl

 
Burmistrz: burmistrz@sieniawa.pl
Zca Burmistrza: zca_burmistrza@sieniawa.pl
Sekretarz: sekretarz@sieniawa.pl
Skarbnik: skarbnik@sieniawa.pl
Webmaster: webmaster@sieniawa.pl

 

Nr rachunku bankowego Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie:

 Nr 06 1560 0013 2383 7207 6000 0003
Getin Noble Bank S.A.

lub

Nr 36 9162 1010 2003 1500 0316 0001
Bank Spółdzielczy Rzeszów O/Sieniawa