Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Działo się, działo - relacja z ferii
Działo się, działo - relacja z ferii

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy po raz kolejny zorganizowały dla dzieci zajęcia podczas ferii zimowych. Przez dwa tygodnie od wtorku do czwartku dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych przez pracowników instytucji kultury spotkaniach. Dzięki różnorodności zajęć na nudę nie było czasu.
Nasze spotkania rozpoczęliśmy od zajęć teatralno-tanecznych, podczas których, ćwicząc pamięć, dykcję i ruch sceniczny odkryliśmy nowe talenty. Aktywnością fizyczną, szybkością i refleksem trzeba było się wykazać podczas zajęć sportowych, które odbywały się na hali sportowej. Uczestnicy zimowych spotkań wzięli udział w turnieju gier planszowych oraz otwartym konkursie plastycznym ph. „Bezpieczne ferie”, który zorganizowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy pod patronatem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Koło w Sieniawie. Ferie zakończył karnawałowy bal przebierańców.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom ferii za aktywne włączenie się do wspólnej zabawy.

Marta Kozłowicz

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć