Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Dzień urody
Dzień urody

Już od czasów Kleopatry kobiety przywiązywały dużą uwagę do wyglądu i wykazywały niezwykłą dbałość o urodę. Kanon piękna zmieniał się na przestrzeni wieków, zmieniały się też sposoby dbania o urodę, chociaż do dziś chętnie korzystamy ze sprawdzonych babcinych receptur i coraz chętniej wracamy do kosmetyków naturalnych.
9 września przypada Międzynarodowy Dzień Urody. Z tej okazji w piątek 8 września w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie odbyło się spotkanie z konsultantką, kosmetyczką i stylistką fryzur. Zainteresowane Panie wzięły udział w pokazie makijażu codziennego, który wykonała wizażystka firmy Avon. Prezentowany krok po kroku makijaż był na pewno świetną lekcją dla kobiet rozpoczynających swoja przygodę z malowaniem się, ale także dla tych, które podstawy make up-u już dobrze znają. Następnie biorące udział w spotkaniu Panie zapoznały się z ofertą lokalnych gabinetów urody. Pokaz łatwych do wykonania fryzur codziennych przygotowały stylistki ze Studia fryzur i kosmetyków Sabina w Sieniawie – na głowach królowały fantazyjne warkocze i sploty. Uczestniczki spotkania dowiedziały się też wielu ciekawych informacji o pielęgnacji włosów i popularnym zabiegu laminacji włosów. Natomiast w Gabinecie kosmetycznym Avanti w Sieniawie zainteresowane zapoznały się z bogata ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i stosowanych podczas nich kosmetyków. Chętne Panie, a tych nie brakowało, miały możliwość skorzystania z bezpłatnej henny wykonanej przez kosmetyczki. Dla odwiedzających gabinet Avanti przygotowano też słodki upominek.
Serdecznie dziękujemy Paniom za udział w spotkania oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Dnia Urody – pani Joannie Marciniszyn koordynatorowi sprzedaży Avon; paniom Justynie Radawiec-Gazda i Paulinie Kuli z Gabinetu kosmetycznego Avnati oraz paniom Elżbiecie Pikuła, Małgorzacie Macina i Sabinie Kolczak ze Studia fryzur i kosmetyków Sabina.

Marta Kozłowicz

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć