Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Strażackie zmagania
Strażackie zmagania

W niedzielę 21 maja br. na stadionie miejskim w Sieniawie odbyły się coroczne zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Sieniawa. Na starcie stanęło 7 drużyn męskich, które wspierała licznie zgromadzona publiczność, ochoczo kibicując najlepszym. Strażacy, jak co roku sprawdzali swoje umiejętności w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7 razy 50 m oraz ćwiczeniu bojowym. Aby wygrać zawody, trzeba było dać z siebie wszystko.
Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęła jednostka z OSP Czerce osiągając wynik 106,6 na drugim miejscu - jednostka OSP Czerwona Wola z wynikiem 117 i na najniższym podium uplasowała się jednostka OSP Leżachów z wynikiem 118,3, czwarte miejsce OSP Sieniawa 131, piąte miejsce OSP Rudka 144,2, szóste OSP Dybków 156,7, siódme OSP Dobra 157.
Zwycięskie drużyny uhonorowano okazałymi pucharami, okolicznościowymi dyplomami oraz nagrodami pieniężnymi z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo - gaśniczego. Pozostałe drużyny nagrodzono dyplomami i statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi o łącznej wartości 30 tys. zł., ufundowanymi przez Urząd Miasta i Gminy Sieniawa. Na koniec burmistrz Adam Woś pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach. - Kolejny raz udowodniliście, że jesteście bardzo dobrze przygotowani do udziału w najtrudniejszych akcjach ratowniczo-gaśniczych. Zwieńczeniem imprezy była zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin nocnych.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć