Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Świąteczne życzenia
Świąteczne życzenia

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkim i krokami. We wtorek w sieniawskim magistracie przedświąteczną wizytę złożyli najmłodsi mieszkańcy miasta i gminy – przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Sieniawie i Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Sieniawie. Dzieci na ręce burmistrza Adama Wosia złożyły życzenia radosnych i spokojnych świąt. Recytowane przez nie wierszyki i odśpiewane z dziecięcym wdziękiem piosenki wprowadziły radosny wiosenno-świąteczny nastrój. Burmistrz Adam Woś podziękował maluchom i ich opiekunom za wizytę, życząc wszystkim wesołych świąt. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek.
Do urzędu zawitali również pracownicy i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Sieniawie, którzy wraz ze świątecznymi życzeniami przekazali przedstawicielom urzędu własnoręcznie wykonane stroiki wielkanocne.

Marta Kozłowicz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć