Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.

Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > XVII edycja turnieju piłki nożnej "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku"
XVII edycja turnieju piłki nożnej "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku"

W środę, 8 marca 2017 roku w hali sportowej w Przeworsku odbył się Powiatowy Turniej "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku". Wśród zespołów walczących o zwycięstwo w kategorii U-8 oraz U-10 wystąpili chłopcy z UKS "Sokół" Sieniawa.
Wyniki naszego zespołu w poszczególnych kategoriach:
U-8: Sieniawa - Przeworsk 3:2, Sieniawa - Adamówka 2:0.
U-10: Sieniawa - Przeworsk 0:4, Sieniawa - Adamówka 0:1, Sieniawa - Dębów 2:0.
Chłopcy z U-8 zajęli w swojej kategorii 1 miejsce i awansowali do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 3 kwietnia w Stalowej Woli! Gratulujemy!
W kategorii U-10 zwyciężył Przeworsk, a Sieniawa uplasowała się na 3 miejscu! Również gratulujemy!
Skład U-8: Michalski Szymon, Nicpoń Maciej, Jurkiewicz Marcin, Brzęczka Adrian, Śliwa Szymon, Grabowiec Sebastian, Mędraś Dawid, Sęk Filip, Chodań Dawid.
Skład U-10: Mędraś Wojciech, Kipczak Maksymilian, Ogryzek Norbert, Duda Jakub, Wojtaszek Jakub, Paluch Piotr, Siedlarz Jakub, Sikora Michał i Budzyń Mateusz.
Opiekunami zespołu są Jacek Michalski i Leszek Buniowski.