Informacje dla mieszkańców
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualne informacje > Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa z dnia 5 października 2020 r.
Aktualne informacje dla mieszkańców
Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa z dnia 5 października 2020 r.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i ciągłym wzrostem ilości zachorowań, mając na uwadze zapewnienie bezpośredniej obsługi – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie, z dniem 5 października 2020 r. wprowadzono nowe wymogi, tj. obowiązkowy pomiar temperatury (wyniki pomiaru służą wyłącznie do bieżącej kontroli i nie podlegają rejestracji). Obowiązkowe wciąż pozostają zakrycie ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni.

  • Ponadto zgodnie z postanowieniami § 21 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 07 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku w wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 1356 z późn. zm.) dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu, nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.
  • Zaleca się załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących – z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy.

Zarządzenie Nr 120.32.2020.pdf