Informacje dla mieszkańców
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualne informacje > „W Koło PSR 2020” - konkurs dla KGW związany z Powszechnym Spisem Rolnym
Aktualne informacje dla mieszkańców
„W Koło PSR 2020” - konkurs dla KGW związany z Powszechnym Spisem Rolnym

Agencja Eventowa Eventline  we współpracy z Urzędem Statystycznym w Rzeszowie zachęca Koła Gospodyń Wiejskich z województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w konkursie „W Koło PSR 2020”.

Celem Konkursu jest aktywizacja i wsparcie rolników do samospisywania się podczas trwającego Powszechnego Spisu Rolnego. Konkurs rozpoczyna się 1 listopada i potrwa do zakończenia Spisu, czyli do 30 listopada 2020 r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zarejestrowanie Koła poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na podane adresy mailowe: agnieszka.lipinska@eventline.pl, piotr.pasko@eventline.pl bądź wykonanie zdjęcia (np. telefonem) wypełnionego formularza i przesłanie go na podane numery telefonów:

608 007907, 792 386 736.

Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości numerów gospodarstw rolnych, które podczas trwania konkursu same spisały się przez internet.

Ponadto, aby konkurs miał szanse wystartować potrzebujemy zebrać 100 formularzy zgłoszeniowych.

Zgłoszenia można nadsyłać w terminie do 30 października 2020 r. do godz. 23:59. Po tym terminie zgłoszenia nie będą respektowane.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są poniżej w załącznikach.

Formularz zgłoszeniowy dla KGW.pdf

REGULAMIN_KONKURSU_KGW.pdf

Rodo dla KGW i Stowarzyszeń.pdf