Informacje dla mieszkańców
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualne informacje > Czekają nas utrudnienia komunikacyjne
Aktualne informacje dla mieszkańców
Czekają nas utrudnienia komunikacyjne

Ważna informacja dla kierowców. W dniach od 5 kwietnia do 30 września 2018 r. W związku z budową ronda w okolicy kościoła parafialnego w Sieniawie nastąpi zmiana organizacji ruchu.
W związku z kontynuacją robót na zadaniu pn. „Przebudowa - rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin-Przeworsk-Grabownica Starzeńska na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 870 w miejscowości Sieniawa do łącznika drogi wojewódzkiej z węzłem „Przeworsk” w miejscowości „Gorliczyna” i planowaną przebudową skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 835 i 870 w m. Sieniawa na typ „Małe rondo” nastąpi czasowe zamknięcie wylotu na kierunek Jarosław. Wobec tego zostaną wprowadzone objazdy dla wszystkich rodzajów pojazdów przez przebudowywane skrzyżowanie wahadłowo oraz dodatkowo dla pojazdów o ciężarze całkowitym do 3,5 t i autobusów ul. Kościelną.
Realizacja tego przedsięwzięcia spowoduje niewątpliwie spore utrudnienia, zarówno dla kierowców jak i również mieszkańców Sieniawy. Pomimo że nie jesteśmy inwestorem przepraszamy wszystkich za utrudnienia i jesteśmy przekonani że osiągnięty efekt w postaci nowoczesnego rozwiązania komunikacyjnego, w pełni wynagrodzi nam czasowe niedogodności.

Czasowa zmiana organizacji ruchu - trasa objazdu dla pojazdów.pdf