Pozostałe informacje
Jesteś tutaj: Strona główna > Pozostałe informacje > Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia
Pozostałe informacje dla mieszkańców
Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia, w tym mieszkańców Powiatu Przeworskiego, w ramach realizowanego przez firmę OPTeam S.A. projektu „Komputer oknem na świat dla osób dorosłych z Podkarpacia” (RPPK.09.03.00-18-0250/16) finansowanych z w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenia w ramach projektu prowadzone będą możliwie blisko miejsca zamieszkania uczestników, na terenie całego województwa podkarpackiego, gdzie skompletowana zostanie 10-osobowa grupa osób w wieku 25 lat i więcej - z wykształceniem maksymalnie średnim i/lub w wieku 50 lat i powyżej bez ograniczeń dotyczących wykształcenia, pracujących lub pozostających bez pracy, zainteresowanych z własnej inicjatywy poszerzeniem lub nabyciem nowych umiejętności w zakresie obsługi komputera na różnych poziomach zaawansowania.

Szczegółowe informacje wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na naszej stronie (www.szkolenia.opteam.pl) oraz http://www.szkolenia.opteam.pl/oferta-szkoleniowa/projekt-efs-komputer-oknem-na-swiat-dla-osob-doroslych-z-podkarpacia-91.html .
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (pod nr 17 86 72 147 lub 131) oraz mailowego (szkolenia@opteam.pl) .

Rekrutacja_na_bezplatne_szkolenia komputerowe.pdf