Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Burmistrz Sieniawy w elitarnym gronie
Burmistrz Sieniawy w elitarnym gronie

Dzień Samorządu Terytorialnego, jako święto wszystkich samorządowców Sejm RP ustanowił w 2000 roku. Z tej okazji od osiemnastu już lat Redakcja Tygodnika regionalnego „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych nagradzają najlepsze samorządy Podkarpacia w kategorii powiat, miasto, gmina.
W dniu 8 czerwca 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta konferencja, w trakcie której wyróżnienie dla najlepszego burmistrza województwa podkarpackiego w kadencji 2014-2018 otrzymał Adam Woś. Tym samym Miasto i Gmina Sieniawa znalazła się w elitarnym gronie samorządów województwa nominowanych do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej, obok takich ośrodków jak Lesko, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola.
Nie jest przypadkiem że nasza gmina po raz kolejny dostąpiła tego zaszczytu, przypominam choćby rok poprzedni w którym również byliśmy w gronie liderów.
Tegoroczne edycja jest szczególnie ważna, gdyż jest to niezależna ocena całej kadencji 2014-2018, a nie tylko jednego roku pracy samorządu. Biorąc pod uwagę to iż nie tak dawno mogliśmy cieszyć się z faktu bycia liderem wśród gmin powiatu przeworskiego w zakresie finansów, stajemy się liczącym samorządem na mapie społeczno-gospodarczej województwa podkarpackiego. Z tego powodu my samorządowcy jak i mieszkańcy miasta i gminy możemy być bardzo dumni.
Nic jednak nie dzieje się przypadkiem, nasze sukcesy okupione są ciężką pracą, którą mimo wielu trudności staramy się wykonywać jak najlepiej potrafimy. Jednak bez zaangażowania wielu osób nie byłoby to możliwe, bo tylko współpracując jesteśmy w stanie je osiągać.
W tym miejscu podziękowania należą się naszym pracownikom samorządowym, jak i mieszkańcom miasta i gminy w zdecydowanej większości wspierających nasze działania.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć