Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Dobrej odeszła na emeryturę. Obowiązki dyrektora powierzono Marcie Czysz
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Dobrej odeszła na emeryturę. Obowiązki dyrektora powierzono Marcie Czysz

Za nami XI sesja zwyczajna Rady Miejskiej w Sieniawie. Sesja szczególna, bowiem oprócz roboczej swojej części, miała uroczystą.

Obrady były okazją do złożenia podziękowań dla pani Kazimiery Kąfery, dyrektora Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Dobrej w związku z przejściem na emeryturę. Gratulacje i wyrazy uznania za długoletnią pracę pedagogiczną oraz trud włożony w rozwój oświaty na terenie Sieniawszczyzny złożył w imieniu własnym i samorządu Miasta i Gminy Sieniawa burmistrz Adam Woś.

Gratulacje popłynęły także do pani Marty Czysz w związku z powierzeniem stanowiska pełniącej obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Dobrej z dniem 1 grudnia 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć