Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej im. prof. Kazimierza Sucheckiego w Wylewie
Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej im. prof. Kazimierza Sucheckiego w Wylewie

„Najlepiej jest z rodziną” - pod takim hasłem obchodzono 30 maja 2019 r. Dzień Matki i Ojca w Szkole Podstawowej im. prof. Kazimierza Sucheckiego w Wylewie. 

Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

SP Wylewa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć