Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Fanpage Miasta i Gminy Sieniawa na Facebooku osiągnął 2000 polubień
Fanpage Miasta i Gminy Sieniawa na Facebooku osiągnął 2000 polubień

Fanpage Miasta i Gminy Sieniawa na najpopularniejszym portalu społecznościowym ruszył 19 kwietnia 2019 roku i od tego czasu skupiał sukcesywnie sympatyków naszej małej ojczyzny. Wczorajszego wieczora osiągnęliśmy 2000 polubień!

Każdego dnia z przyjemnością informowaliśmy i nadal informujemy Państwa o pracy gminnego samorządu i jego osiągnięciach; o gminnych inwestycjach, wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych, szkolnych i innych ciekawych inicjatywach, mających miejsce na terenie naszej gminy; Dla Was tworzymy komunikaty, przekazujemy aktualne informacje i z największą radością pokazujemy piękno Miasta i Gminy Sieniawa. Cieszą nas wówczas szczególnie wpisy Państwa, którzy np. wyjechali, ale z sentymentem wracają w swoje rodzinne strony. Cieszy nas, że zauważacie pozytywne zmiany w wizerunku całej gminy.

Dziękujemy Wam za to, że odpowiadacie na nasze apele, że pomagacie bezinteresownie potrzebującym, dziękujemy za wszystkie przemiłe słowa, które kierujecie na naszą skrzynkę. Daje nam to dużo satysfakcji i mobilizuje do dalszej pracy.

Za wszystkie polubienia, reakcje, komentarze i udostępnienia naszych postów serdecznie dziękujemy.

Szczęśliwcem, który polubił naszą stronę jako 2000 osoba (wczorajszego wieczora), jest pan Jan K. Gratulujemy i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na FB – czeka miła niespodzianka!