Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > "Jan Paweł II w oczach dzieci i młodzieży" - konkurs plastyczny
"Jan Paweł II w oczach dzieci i młodzieży" - konkurs plastyczny

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież szkolną z terenu miasta i gminy Sieniawa do uczestnictwa w konkursie plastycznym honorującym pamięć wielkiego Polaka – Jana Pawła II. 

Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom postaci św. Jana Pawła II w związku z przypadającym w 2020 roku stuleciem urodzin Karola Wojtyły oraz ustanowieniem bieżącego roku – Rokiem Świętego Jana Pawła II. Konkurs ma ponadto rozbudzać wyobraźnię, kreatywność i umiejętności twórcze wśród dzieci oraz promować młode talenty plastyczne i artystyczne.

Prace w formacie A3 wykonane dowolną techniką plastyczną (np. rysunek, malarstwo, wyklejanka itp.) należy złożyć do 12 października br. w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie. Pracę należy opisać podając: imię i nazwisko oraz wiek autora. Wraz z pracą uczestnicy konkursu dostarczają zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział dziecka w konkursie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z konkursem.

Regulamin i karta zgłoszenia na: http://cksirsokol.sieniawa.pl/konkurs-plastyczny/