Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Nadszedł czas zasłużonej emerytury. Elżbieta Pokrywka i Stanisława Brzyska pożegnały się z Urzędem i pracownikami
Nadszedł czas zasłużonej emerytury. Elżbieta Pokrywka i Stanisława Brzyska pożegnały się z Urzędem i pracownikami

Dziś, 30 lipca 2020 r., po wielu latach pracy, na zasłużoną emeryturę odeszły dwie pracownice Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie.

Pani Elżbieta Pokrywka - główny księgowy ds. oświaty oraz pani Stanisława Brzyska – podinspektor ds. gospodarki gruntami spędziły w tutejszym urzędzie znaczną część swojego życia, służąc mieszkańcom. Były nieocenionym źródłem wiedzy i doświadczenia dla młodszego pokolenia pracowników.

Nadszedł jednak czas rozstania, a co za tym idzie podziękowań, wspomnień i pochwał. Podziękowania na ręce obu pań za oddanie i trud włożony w pracę na rzecz lokalnej społeczności złożyli w imieniu mieszkańców gminy Sieniawa oraz pracowników Urzędu Miasta i Gminy: burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa Adam Woś, zastępca burmistrza Janusz Świt, sekretarz Barbara Matyja, skarbnik Anna Nykiel, kierownik Referatu Edukacji i Sportu Wacław Kondyra wraz z pracownikami oraz kierownik Referatu Rozwoju i Gospodarki Nieruchomościami Józef Jagustyn wraz z pracownikami.

Obu Paniom dziękujemy za wszystkie spędzone wspólnie dni, za niezwykle ofiarną pracę, pogodę ducha i uśmiech. Niech ten wolny czas pozwoli na realizację planów i zamierzeń, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom zawodowym. Życzymy długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu i w spokoju.

(30.07.2020)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć