Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Podkarpacka Nagroda Samorządowa
Podkarpacka Nagroda Samorządowa

Burmistrz Adam Woś otrzymał wyróżnienie dla Najlepszego Burmistrza/Prezydenta w województwie podkarpackim w 2016 roku i został nominowany do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej.
W dniu 02 czerwca br. Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa wraz z delegacją uczestniczył w uroczystościach Dnia Samorządu Terytorialnego w Rzeszowie. Podczas uroczystej konferencji okolicznościowej z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego P. Adam Woś otrzymał wyróżnienie dla Najlepszego Burmistrza/Prezydenta w Województwie Podkarpackim w 2016 roku i akt nominacji do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej.
Podkarpacka Nagroda Samorządowa przyznawana jest wspólnie przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych i Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” z Krosna.  Co roku w dniu swego święta najlepsi samorządowcy z regionu są wyróżniani i nagradzani. 

 

Podkarpacka Nagroda Samorządowa 2017.pdf

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć