Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Przedświąteczny zawrót głowy – odsłona druga
Przedświąteczny zawrót głowy – odsłona druga

12 grudnia w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie odbyło się drugie spotkanie z cyklu ph. „Przedświąteczny zawrót głowy”. Tym razem dzieci i młodzież piekły i dekorowały świąteczne pierniczki. Z przygotowanego przez najstarszych uczestników ciasta powstały ciasteczka o fantazyjnych kształtach, które po upieczeniu zostały bogato ozdobione kolorowym lukrem i słodkimi perełkami. Biorące udział w warsztatach dzieci po raz kolejny wykazały ogromne zaangażowanie i pomysłowość. Musimy szczerze przyznać, że pierniczki, które powstały na zajęciach wyglądały tak pięknie i pachniały tak kusząco, że nie dajemy gwarancji, że przetrwają do świąt.
Przepis na pierniczki, które piekliśmy we wtorek zdradziły nam panie ze stowarzyszenia „Aktywni w Sieniawie”- Danuta Ceglak, Anna Dubiel, Halina Duliban i Henryka Samborska, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu warsztatów.

Marta Kozłowicz

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć