Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Przedświąteczny zawrót głowy - „Stroik świąteczny 2017”
Przedświąteczny zawrót głowy - „Stroik świąteczny 2017”

19 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Przedswiąteczny zawrót głowy”. Tym razem organizatorem warsztatów tworzenia stroików świątecznych była Biblioteka Publiczna. Zadaniem zgromadzonych dzieci było stworzenie
z przyniesionych przez siebie ozdób stroika świątecznego. Do dyspozycji dzieci były przygotowane przez pracowników biblioteki podstawowe elementy stroika tj. podkład typu oasis oraz świerkowe gałązki czy naturalne szyszki. Uczestnicy warsztatów wykazali się niezwykłą pomysłowością i kunsztem zdobniczym, co sprawiło nie lada kłopot komisji konkursowej, ponieważ tym razem warsztaty kończyły się konkursem na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Komisja pod przewodnictwem Pani Danuty Ceglak ze stowarzyszenia „Aktywni w Sieniawie”, przyznała następujące miejsca: pierwsze dla Bartosza Szyszki, drugie dla Judytki Kamionka trzecie zaś przypadlo Julii Ciurko. Wyróżniono dwie prace: Aleksandy Wilkoń i Wiktorii Szewc. Wszystkie prace były wspaniałe.
Dzieciom gratulujemy kreatywności i talentów plastycznych, a pani Danucie za wspaniałą współpracę.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Elżbieta Jagusztyn

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć