Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Spotkanie z posłem do Parlamentu Europejskiego Czesławem Siekierskim
Spotkanie z posłem do Parlamentu Europejskiego Czesławem Siekierskim

Czesław Siekierski, europoseł otwierający podkarpacką listę Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego gościł w niedzielę, 7 kwietnia w Sieniawie. W sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” spotkał się z burmistrzem Adamem Wosiem i mieszkańcami Sieniawszczyzny.

Poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia PSL Czesław Siekierski mówił m.in. o sytuacji w Europie i roli naszego kraju na arenie międzynarodowej oraz sytuacji gospodarczej Polski z uwzględnieniem aspektu rolniczego. Dyskusja otarła się również o bieżące wydarzenia na scenie politycznej.

Spotkaniu przewodniczył szef struktur PSL na Podkarpaciu Mieczysław Kasprzak. Wśród uczestników był burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa Adam Woś wraz z zastępcą Januszem Świtem, sekretarz MiG w Sieniawie Barbara Matyja, pracownicy urzędu i jednostek organizacyjnych, radni, sołtysi, rolnicy, członkowie lokalnych organizacji oraz licznie mieszkańcy gminy.

***

Czesław Siekierski w Parlamencie Europejskim jest od 2004 roku, zasiada we frakcji Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańskich Demokratów). Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 2014 r. W latach 1997-2004 Poseł na Sejm RP. Jest doktorem nauk ekonomiczno-rolniczych, nauczycielem akademickim, autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Jego nazwisko otwiera podkarpacką listę Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja br.

Wioletta Żak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć