Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Trwa ogólnopolska zbiórka zorganizowana przez Fundację Siepomaga - wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19
Trwa ogólnopolska zbiórka zorganizowana przez Fundację Siepomaga - wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19

Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 - trwa ogólnopolska zbiórka zorganizowana przez Fundację Siepomaga. Cel: doposażanie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt.

„Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i  razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść z opresji jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy MOC!”

Kwarantanna to moment, w którym hasło "Zostań w domu" trzeba traktować poważnie! Odkładamy wszystko, co nie jest sprawą życia i śmierci, na bok. Nawet jeśli sami nie jesteśmy w grupie ryzyka, pamiętamy o tych, którzy w niej są. Nie ignorujemy zaleceń. Jesteśmy odpowiedzialni – za siebie i innych! (siepomaga.pl)

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.siepomaga.pl/koronawirus?fbclid=IwAR1oVWb39tsoRUPwun0yYlAZPZRBJIFlv8o3_MXDAef3_Dm9j2cnObxyZjs