Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Uczniowie z Rudki powitali wiosnę
Uczniowie z Rudki powitali wiosnę

Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Rudce od kilku lat witają wiosnę ciekawie i  oryginalnie, odkrywając talenty i przywdziewając ubrania w wybranym kolorze. Była już zieleń pełna nadziei, żółty jak słońce, a także oryginalny, soczysty pomarańcz. W tym roku przyszła pora na piękną czerwień. We wszystkich jej odcieniach królowały elementy garderoby: koszulki, apaszki, spodnie, spódniczki czy kokardy. Tak przygotowani  uczniowie przystąpili do prezentacji swoich talentów, bo pierwszy dzień wiosny to Dzień Odkrywania Talentów w szkole.

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem „Złotówka do złotówki”, tematycznie związanym z oszczędzaniem i ekologią, przygotowanym pod patronatem SKO. Następnie  młodzi, utalentowani artyści pięknie śpiewali, tańczyli, kozłowali piłką, wykonywali wariacje z hula-hop i skakali na skakance. Zaprezentowali całą gamę różnych talentów. Ogromny aplauz i zachwyt widzów wzbudził występ dzieci z oddziału przedszkolnego, które przygotowały urozmaicony program pełen radosnego śpiewu i tańca. Widowiskowy był także układ taneczny zaprezentowany przez dwie uczennice z klasy VI. Dwugodzinne spotkanie zakończyło wspólne odśpiewanie piosenki „Wiosna” z repertuaru Skaldów. To był udany dzień. Wiosna została powitana jak należy.

Monika Kwaśniewska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć