Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu w związku z remontem mostu na Sanie
Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu w związku z remontem mostu na Sanie

Z dniem 15 kwietnia br. na odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 Sieniawa – Tryńcza zostanie wprowadzone ograniczenie w ruchu pojazdów. Ma to związek z remontem mostu na rzece San w Ubieszynie. Przez most przejadą tylko samochody o masie do 3,5 t, dla pojazdów o większym tonażu zostały wyznaczone objazdy. Utrudnienia potrwają 3 miesiące.

Remont mostu trwa od około 2 miesięcy. Ruch sterowany sygnalizacją świetlną odbywał się dotąd wahadłowo dla wszystkich pojazdów. Według informacji przekazanych przez wykonawcę prac remontowych, od 15 kwietnia br. przez najbliższe 3 miesiące przez most będą mogły przejechać tylko pojazdy o masie do 3,5 t. Kierowcy ciężarówek i innych pojazdów o większym niż dozwolony tonażu, aby dojechać do Tryńczy muszą skorzystać z wyznaczonego objazdu przez Jarosław, tj. drogami wojewódzkimi nr 870, następnie 865 i na ostatnim odcinku drogą krajową 77.

Według przekazanych informacji, po trzech miesiącach most zostanie całkowicie wyłączony z ruchu przez 3 dni. O szczegółach będziemy informować.

***

Przebudowa mostu na Sanie to II etap wielomilionowej inwestycji Podkarpackiego Zarządu Dróg. Wcześniej przebudowana została droga wojewódzka nr 835 na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 870 w Sieniawie (obecnie rondo) do łącznika drogi wojewódzkiej z węzłem „Przeworsk” w miejscowości Gorliczyna. 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć