Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Wakacyjne czwartki – warsztaty scrapbooking’u
Wakacyjne czwartki – warsztaty scrapbooking’u

Nadeszły z niecierpliwością oczekiwane przez dzieci wakacje – czas pełen beztroski i odpoczynku, ale też czas kiedy można rozwijać swoje zainteresowania i w ciekawy sposób spędzić wolny czas. W duchu tej myśli Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie i Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Sieniawa już po raz trzeci wspólnie organizują akcję „Wakacyjne czwartki”.
Cykl czwartkowych spotkań rozpoczęliśmy od zajęć artystycznych. Ze specjalnych kolorowych baz dzieci składały pudełka, które później dekorowały dostępnymi materiałami. A było w czym wybierać: kolorowe papiery, fantazyjne wzory wycinane za pomocą dziurkaczy i wykrojników do papieru, perełki stały się pięknymi ozdobami. Uczestnicy zajęć mieli też okazję zobaczyć jak robi się kwiatki
z foamiranu – kreatywnej pianki, którą pod wpływem ciepła można formować. Technika dekorowania, którą się zajmowaliśmy to scrapbooking, a swoją wiedzą na ten temat i pasją podzieliła się z nami pani Lucyna Szwarczak, która prowadziła zajęcia i której serdecznie dziękujemy.
Na zakończenie spotkania wyłoniliśmy mistrzów scrapbooking’u co było niełatwym zadaniem, bo wszystkie pudełeczka były piękne. Ostatecznie wyróżniono prace Pauliny Dyrdy z Sieniawy i Anety Kozak z Pigan.

Marta Kozłowicz

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć