Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Wakacyjne czwartki – zakończenie
Wakacyjne czwartki – zakończenie

Jak to mówią: wszystko co dobre kiedyś się kończy i my także zakończyliśmy cykl cotygodniowych „Wakacyjnych czwartków”. Ostatnie zajęcia były bardzo aktywne. Rozpoczęliśmy je od zapoznania się z techniką chodzenia z kijkami (nordic walking)
i rozgrzewki, które poprowadziła pani Maria Drapała. Następnie wyposażeni w kijki, uśmiechnięci i pełni energii wyruszyliśmy do gospodarstwa agroturystycznego „Nad Sanem”. Tam uczestnicy naszych spotkań odkrywali tajniki tajemniczego ogrodu, wypoczywali na hamakach, kosztowali owoców z przydomowego sadu oraz zajadli się kiełbaską z grilla, którą przygotował dla nas pan Edward. Na zakończenie z panią Marią robiliśmy kwiaty z krepiny. Serdecznie dziękujemy państwu Marii i Edwardowi Drapałom, za ciepłe przyjęcie i gościnność.

Marta Kozłowicz

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Wakacyjnych czwartków” za włączenie się do naszej akcji i udział zajęciach. Spotkania z Wami były dla nas wielką przyjemnością, a Wasze uśmiechy i zadowolenie są dla nas motywatorem do dalszego działania. Dlatego zapraszamy do centrum kultury i biblioteki przez cały rok, bo z myślą o Was planujemy już kolejne ciekawe zajęcia.
                       
                                Pracownicy
                                Centrum Kultury, Sportu
                                i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie
                                oraz Biblioteki Publicznej
                                Miasta i Gminy Sieniawa

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć