Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Walentynkowy Koncert Muzyki Instrumentalnej w "Sokole"
Walentynkowy Koncert Muzyki Instrumentalnej w "Sokole"

Słowami „Z muzyką powinno być tak jak z życiem: i dobrze, i źle, i poważnie, i śmiesznie” Jerzego Waldorffa powitano publiczność, która przybyła na Walentynkowy Koncert Muzyki Instrumentalnej w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sieniawie.

W sali widowiskowej sieniawskiego „Sokoła” rozbrzmiewały znane utwory muzyki popularnej, rozrywkowej i instrumentalnej odegrane przez młodych, bardzo zdolnych muzyków. Na scenie zaprezentowali się: Anna Świąder, Maciej Małek, Andżelika Chamik, Aleksandra Otręba (instrument klawiszowy), Piotr Pieróg, Zofia Stawarska, Marcin Jurkiewicz (gitara), Paulina Korchowiec, Emilia Barszczak (skrzypce), Michał Kmieć (saksofon) i Adrian Korchowiec  (ksylofon, perkusja). Talent uczniów, praca, jaką włożyli w przygotowania do koncertu, zrozumienie i interpretacja wykonywanych utworów sprawiły, że słuchało się ich z wielką przyjemnością.

Koncert przygotowały panie Iwona Kołtowska i Małgorzata Świąder.

Marta Kozłowicz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć