Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Wielkanocna wystawa kół gospodyń wiejskich
Wielkanocna wystawa kół gospodyń wiejskich

W holu Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie można podziwiać kolejne wielkanocne ozdoby, przygotowane tym razem przez panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Sieniawa oraz stowarzyszenia „Aktywni w Sieniawie”.

Na wystawie zaprezentowane zostały między innymi stroiki na świąteczny stół, wianuszki na drzwi, wielkanocne palmy, zdobione różnymi technikami pisanki, zajączki z włóczki i sianka, kompozycje kwiatowe i papierowe, haftowane i zrobione na szydełku serwetki i serwety oraz inne wielkanocne dekoracje. Rękodzielnicy zaskoczyli swoją pomysłowością. Prace umieszczone na wystawie są różnorodne, niepowtarzalne, wykonywane nowymi technikami, a wyróżniają się starannością i dokładnością wykonania. Swoje prace już kilka dni wcześniej zaprezentowali podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Sieniawie.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych małych arcydzieł składamy serdeczne podziękowania. Dzięki tym wielkanocnym pięknościom mogliśmy poczuć święta nieco wcześniej.

Wioletta Żak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć