Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa
Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa

Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Sieniawie 24 czerwca, radni udzielili wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu za 2019 rok burmistrzowi Miasta i Gminy Sieniawa Adamowi Wosiowi.

Przedmiotem obrad było przede wszystkim rozpatrzenie raportu o stanie gminy, podjęcie uchwały o udzieleniu wotum zaufania dla burmistrza, rozpatrzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy i Miasta Sieniawa za 2019 rok, przedstawionego przez skarbnik Annę Nykiel oraz podjęcie uchwały o udzielenie absolutorium.

Burmistrz otrzymał kwiaty i podziękowania za pracę na rzecz samorządu i jego mieszkańców od przewodniczącej Rady Miejskiej Danuty Król, wicestarosty przeworskiego Jerzego Mazura, a następnie podziękował radnym oraz swoim współpracownikom za wspólny sukces, jakim jest akceptacja ich pracy wyrażona w głosowaniu radnych.

Podczas sesji Burmistrz i Rada podziękowali także radnemu Krzysztofowi Grochowi, który zrezygnował z pełnienia tejże funkcji. Choć był to dość krótki okres w trwającej kadencji, to jednak owocny. Pan Krzysztof zapewnił o swojej sympatii do samorządu, sercu włożonym w dotychczasową pracę i podziękował Radzie za współpracę.

Panie Krzysztofie, i my dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć