Aktualności Miasta i Gminy Sieniawa

W tym dziale przeczytają Państwo i dowiedzą się o wydarzeniach w naszej Gminie. Mieszkańcy z pewnością znajdą tutaj ciekawe informacje, które pozwolą odwiedzać nas częściej.


Sieniawa.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Zmiana na stanowisku Sekretarza Miasta i Gminy Sieniawa! Urzędem pokieruje Barbara Matyja
Zmiana na stanowisku Sekretarza Miasta i Gminy Sieniawa! Urzędem pokieruje Barbara Matyja

W dniu 14 stycznia br. nastąpiła zmiana na stanowisku Sekretarza Miasta i Gminy Sieniawa. Decyzją Burmistrza Adama Wosia funkcję tę objęła Barbara Matyja, wieloletni pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie, dotychczasowy Kierownik Referatu Organizacyjnego i ds. Rady Miejskiej.
W ostatnich latach, Pani Barbara Matyja zajmowała się obsługą Rady Miejskiej i jej Komisji Stałych, obsługą organizacyjno-administracyjną Burmistrza Miasta i Gminy i jego Zastępcy oraz sprawami kadrowymi i administracyjno-technicznymi.
Dała się poznać jako osoba kompetentna, odpowiedzialna oraz sumienna. Z wielkim zaangażowaniem współpracowała z radnymi Rady Miejskiej w Sieniawie kilku kadencji oraz sołtysami, koordynując działalność organu stanowiącego gminy, jak również jednostek pomocniczych. Jestem w pełni przekonany, że Pani Barbara Matyja sprawdzi się na tym stanowisku – zapewnia Burmistrz Adam Woś.
Przy tej okazji chciałbym podziękować Panu Jerzemu Mazurowi, który pełnił funkcję Sekretarza Miasta i Gminy Sieniawa nieprzerwanie od 2006 roku, zaś 20 listopada 2018 roku objął stanowisko Wicestarosty Przeworskiego.
Gratuluję nowej Pani Sekretarz, jak również Panu Wicestaroście!


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć