„W dniu donośnym i wspaniałym,
niechaj dowie się świat cały,
że najmłodsi dziś świętują
i beztrosko się radują”        

 

Celem spartakiady była dobra zabawa i radosne świętowanie Dnia Dziecka, sportowa rywalizacja – by móc sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu.

Po uroczystym otwarciu zawodów przez burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa Witolda Mrozka, który życzył uczestnikom dobrej zabawy i rywalizacji w duchu fair play, dzieci przystąpiły do udziału w konkurencjach sportowych. Nie zabrakło biegów na czas, konkurencji sprawnościowych z piłką, skoków w workach i wielu innych. Dodatkową atrakcją dla dzieci podczas spartakiady były dmuchane place zabaw. Dla wszystkich uczestników przygotowano ciepły posiłek, napoje, owoce i lody.

Na zakończenie spartakiady burmistrz Witold Mrozek, p.o. dyrektora CKSiR „Sokół” w Sieniawie Sebastian Padiasek wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Andrzejem Lichołatem wręczyli dyrektorom szkół pamiątkowe puchary za udział, nagrody rzeczowe, a zwycięzcom poszczególnych konkurencji medale.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spartakiady za wspólną zabawę.

 

Pełna relacja zdjęciowa w FOTOGALERII

fot. Marta Kozłowicz, CKSiR "Sokół"

 

[04.06.2024 r.]