Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”.

Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w naszych jednostkach wojskowych.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na ośmiogodzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

W załączeniu regulamin projektu oraz w przypadku zgłoszenia osoby niepełnoletniej, wzór zgody opiekuna/rodzica.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

 

MIEJSCE PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA - 1 batalion strzelców podhalańskich w Rzeszowie

TERMIN - 09.09.2023 R.;

REKRUTACJA DO PROJEKTU: tel. 261 155 585,   adres e-mail: 21bsp.wychowawcza@ron.mil.pl

 

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Jarosławiu

mł. chor. Daniel KŁOS (tel. 261-165-209)

 

Więcej informacji TUTAJ